Taksówka bagażowa — Warszawa-Ursynów

Oferujemy pomoc w przeprowadzkach na terenie dzielnicy Warszawa Ochota. Szybko i sprawnie przy wykorzystaniu taxi bagażowego, przenosimy mienie osób prywatnych oraz firm w dowolne miejsce na terenie stolicy lub jej okolic. Gwarantujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie logistyczne w tym zakresie, które obejmuje:

 • demontaż mebli lub sprzętu,
 • zabezpieczenie wszystkich przedmiotów na czas transportu,
 • załadunek do pojazdu,
  transport,
 • rozładunek na miejscu,
 • montaż i ustawienie wyposażenia.

Nie musisz martwić się o to, jak zorganizujesz przeprowadzkę biura czy przewieziesz swoje prywatne rzeczy pod nowy adres – korzystasz z pomocy dobrze zorganizowanych fachowców specjalizujących się w usługach transportowych w warszawskiej Ochocie!

Jak pomagamy w czasie przeprowadzki?

Nasza kadra jest do Twojej dyspozycji już na etapie demontażu oraz zabezpieczania mebli czy sprzętów biurowych. Oprócz tego zajmujemy się ich zniesieniem do pojazdu oraz wniesieniem pod wskazany adres. Mamy już wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych z taxi bagażowym oraz przeprowadzkami na terenie warszawskiej Ochoty. Na przestrzeni czasu opracowaliśmy sprawdzone metody działania, które znacznie usprawniają realizowane przez nas czynności w zakresie przeprowadzki.
W razie potrzeby możemy zaproponować dodatkowo kompleksowe sprzątanie w miejscu, z którego zabieraliśmy wszystkie rzeczy.

Powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i bez zbędnej zwłoki – wiemy, jak ważny jest czas Klientów. Dbamy o najmniejsze szczegóły, a powierzane nam do przetransportowania rzeczy są właściwie zabezpieczane przed uszkodzeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby transport mebli podczas przeprowadzek na terenie warszawskiej Ochoty odbywał się bezpiecznie, z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Taxi bagażowe Warszawa – idealne na małe i duże przeprowadzki

W ramach świadczonych usług zapewniamy bezpieczny przewóz różnych przedmiotów przez naszą taksówkę bagażową. Podstawiamy ją zawsze punktualnie w miejsce wskazane przez Klienta. Nasz zespół profesjonalistów pomaga znieść wszystkie przedmioty, jakie mają zostać przewiezione i zapakować je do pojazdu.

Dysponujemy bardzo pojemnymi pojazdami, odpowiednio dopasowanymi do przewozu mebli innych rzeczy o dużych rozmiarach. Na wyposażeniu taxi bagażowego w Warszawie Ochocie do transportu mebli znajdują się m.in.
specjalne pasy do stabilnego mocowania ładunku, który znajduje się w pojeździe,
koce zabezpieczające przewożone przedmioty przed obiciami czy otarciami,
różnego rodzaju akcesoria wykorzystywane do ochrony delikatnych, cennych ładunków przed uszkodzeniem takie jak np. folie bąbelkowe, stretch i taśmy klejące.

Taksówki bagażowe, którymi dysponujemy, mogą przydać się zarówno podczas małych, jak i większych przeprowadzek. Do pojazdów z naszej floty zmieszczą się m.in.:

 • meble domowe lub biurowe,
 • przedmioty szklane (np. lustra, wazony) i niewymiarowe,
 • instrumenty muzyczne,
 • dzieła sztuki,
 • sprzęt do biura,
 • dokumentacja.
przeprowadzki firmy warszawa

Oprócz tego dysponujemy specjalnymi pojazdami do transportowania sejfów, kas pancernych i innych nietypowych przedmiotów. Każda z naszych taxi bagażowych jest pojazdem niezawodnym, funkcjonalnym i przygotowanym do transportu ładunków nawet na dłuższych trasach.

Przeprowadzki taxi bagażowym na Warszawę Ochotę

Podejmujemy się również zleceń od Klientów, których interesują przeprowadzki do dzielnicy Warszawa Ochota. Nasze taxi bagażowe można zamówić z różnych części stolicy lub jej okolic. Zawsze indywidualnie ustalamy harmonogram i zgodnie z nim stawiamy się w wyznaczonym miejscu.

Staramy się, aby wszystkie realizowane przez nas zlecenia zajmowały jak najmniej czasu, oczywiście zawsze przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewien, że elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Zaplanuj z nami przeprowadzkę!

Bez względu na to, czy zmieniasz miejsce zamieszkania, czy też relokujesz swoją firmę, możesz liczyć na naszą pomoc w trakcie przeprowadzki! Pomożemy Ci ją dobrze zaplanować i zorganizować, a powierzone nam rzeczy bezpiecznie dotrą pod nowy adres.

Chcesz wiedzieć, ile będzie Cię to kosztowało? Skorzystaj z informacji, jakie znajdziesz w zakładce „Cennik” lub poproś o przygotowanie bezpłatnej wyceny! Pamiętaj, że inne stawki obowiązują za usługi realizowane przez taxi bagażowe w dni robocze, a inne w weekendy i święta. Możesz też liczyć na to, że po każdym zrealizowanym zleceniu zostawiamy po sobie idealny porządek! Jeśli chcesz sprawnie i tanio zrealizować przeprowadzkę, zgłoś się do nas!

Scroll to Top