CENNIK

Przeprowadzki Warszawa - zobacz nasz cennik i wybierz nas!

Transportwawa24 to profesjonalna firma przewozowa i przeprowadzkowa działająca na terenie Warszawy i okolic. Dzięki doskonałej znajomości branży oraz zespołowi wykwalifikowanych pracowników specjalizujemy się w organizacji tanich przeprowadzek w Warszawie, których ceny zawsze dostosowujemy do konkretnych potrzeb klientów. Doskonale wiemy, jak wiele stresu może powodować zmiana miejsca zamieszkania czy relokacja przedsiębiorstwa. Dlatego naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług w przystępnej cenie, obejmujących nie tylko transport czy demontaż mebli, ale także ich prawidłowe zabezpieczenie, załadowanie oraz rozładowanie w miejscu wskazanym przez klienta. Osobom, które zdecydują się na skorzystanie z oferty przygotowanej przez firmę Transportwawa24, gwarantujemy indywidualne podejście do powierzonych zadań, atrakcyjny cennik usług przeprowadzkowych, a także fachowe wsparcie na każdym etapie wykonywanej pracy. Zapraszamy do zaufania naszym profesjonalnym przeprowadzkom w Warszawie, tanim i polecanym przez klientów

przeprowadzka firmy warszawa

Przeprowadzki w Warszawie dostosowane do klienta

Jeżeli planujesz relokację biura, innego lokalu albo po prostu mieszkania – zapraszamy do kontaktu. Dlaczego warto wybrać nasz transport i przeprowadzki w Warszawie? Ponieważ przede wszystkim zależy nam na Twojej satysfakcji! Zapewniamy bezpieczny i szybki przejazd, a także kompleksowo zajmujemy znoszeniem i wnoszeniem ładunków, a także oczyszczeniem miejsca, z którego zabraliśmy mienie. Nasze usługi profesjonalnych przeprowadzek w Warszawie i okolicy to gwarancja zadowolenia.

Chcesz zorganizować przeprowadzkę z TRANSPORTWAWA24? Prezentujemy cennik, stosowany przez naszą firmę do tanich przeprowadzek mieszkań w Warszawie:

  • samochód z osobą prowadzącą – od 99 PLN za godzinę,
  • samochód plus dwóch członków naszego zespołu – od 120 PLN za godzinę,
  • samochód plus trzech członków naszego zespołu – od 140 PLN za godzinę.

Podane ceny są kwotami netto.

Przedstawione wyżej ceny mają zastosowanie w dni powszednie. Nasza firma przewozowa z Warszawy oferuje transport i przeprowadzki także w niedziele oraz święta, jednak wtedy koszty określane są w sposób indywidualny.

przeprowadzki firmy warszawa
przeprowadzki przewóz warszawa

Przeprowadzka – od czego zależy jej cena?

Klienci bardzo często zadają nam pytanie, od czego uzależniona jest cena przeprowadzki i transportu w Warszawie i okolicach. Tak naprawdę jej koszt jest zależny od wielu różnych czynników, które warto mieć na uwadze, tanio zlecając relokację domu, mieszkania, czy biura. Koszt drobnych przeprowadzek w Warszawie nie będzie aż tak wysoki, dlatego pierwszym i zarazem najistotniejszym aspektem jest określenie, jak duża część mienia ma zostać przewieziona – chodzi tutaj nie tylko o meble, ale także o dzieła sztuki, sprzęt RTV i AGD, antyki itp. Co więcej, warto zdawać sobie sprawę, że koszty przeprowadzki mogą być wyższe, jeśli w grę wchodzi transport przedmiotów wielkogabarytowych czy o niestandardowym rozmiarze (pianino, stół bilardowy, kasa pancerna itp.). Koszt nie będzie zbyt duży, jeśli wynajmuje się tylko samochód i osobę prowadzącą w ramach drobnej przeprowadzki. W przypadku zatrudnienia całej ekipy przeprowadzkowej w Warszawie, trzeba jednak liczyć się z większymi cenami. Jak widać na tanie przeprowadzki w Warszawie i okolicach składa się wiele aspektów. Cena usług świadczonych przez firmę Transportwawa24 zależy między innymi od następujących czynników:
  • miejsce początkowe oraz docelowe przeprowadzki,
  • ilość oraz rodzaj przewożonych przedmiotów,
  • dostępność wind w budynku, liczba osób zaangażowanych w realizację zlecenia,
  • możliwość dojazdu do bloku, lokalu, czy domu,
  • czy przeprowadzka ma zostać zrealizowana w dzień roboczy, czy w niedzielę lub święto (w takiej sytuacji zwykle wycena jest przygotowywana indywidualnie).

Czy można ograniczyć koszt przeprowadzki?

Wiele osób zastanawia się, czy można w jakikolwiek sposób obniżyć cenę przeprowadzki. Jak się okazuje, istnieje taka możliwość. W przypadku tanich przeprowadzek firm czy mieszkań w Warszawie, dużo zależy od ilości zatrudnionych osób. Można bowiem zająć się przenoszeniem rzeczy samodzielnie. Natomiast w ramach usług firm przeprowadzkowych w Warszawie można skorzystać jedynie z samochodu oraz kierowcy. Są także inne metody na obniżenie ceny. Podczas taniej przeprowadzki w Warszawie wszystko zależy od tego, jak sprawnie przebiega transport. Czas ma tu bowiem ogromne znaczenie. Jeśli zależy nam na ograniczeniu kosztów przeprowadzki i zrobieniu jej jak najtaniej, wówczas możemy postarać się samodzielnie zorganizować niektóre czynności. Warto zaplanować je tak, aby mogły one zostać zakończone szybciej, jeszcze przed transportem i samymi przeprowadzkami. Mowa tu, chociażby o posegregowaniu wszystkich rzeczy. Dlaczego ma to znaczenie podczas transportu i przeprowadzki? Dobra organizacja przed całym procesem może przyczynić się do zmniejszenia ceny całego przedsięwzięcia. By nie tracić czasu, można też wcześniej zaopatrzyć się w materiały do pakowania (kartony, folię bąbelkową, taśmy samoprzylepne) i zabezpieczyć mienie. Co więcej, w dniu planowanej przeprowadzki warto też zadbać o miejsce postojowe dla firmy przeprowadzkowej, najlepiej znajdujące się jak najbliżej domu, mieszkania, czy biura. Jako tania firma transportowa dbamy o to, by ceny były przystępne, a cały proces przeprowadzki w Warszawie- komfortowy i sprawny.

Tanie przeprowadzki poza Warszawą

Z uwagi na to, że siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się nieopodal Lesznowoli, w województwie mazowieckim, tanie przeprowadzki biur, domów oraz mieszkań realizujemy na obszarze Warszawy i okolic. Dzięki temu, że nie działamy jak standardowe firmy przeprowadzkowe, tak naprawdę pozostajemy otwarci na zlecenia na terenie całej Polski, a nawet posiadamy doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych. Głównym atutem naszej firmy przeprowadzkowej działającej w Warszawie jest doskonale wykwalifikowany zespół pracowników, który nie tylko znakomicie zna specyfikę branży transportowej, ale także może poszczycić się bardzo dobrą znajomości topografii całego województwa mazowieckiego. W przypadku solidnych przeprowadzek firmy oraz prywatnych wykraczających poza Warszawę i okolice, ich koszt jest na ogół powiększany o 1 zł za każdy przejechany kilometr. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, jako tania firma transportowa organizująca profesjonalne przeprowadzki w Warszawie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie powierzone nam zadania przeprowadzkowe były realizowane nie tylko najtaniej, ale i solidnie, przy maksimum zaangażowania. Poza tym, że w zakres naszej oferty wchodzi transport mienia czy profesjonalne przeprowadzki firm, możemy też zaoferować wiele dodatkowych usług związanych z przeprowadzkami w Warszawie takich jak, chociażby demontaż i montaż mebli, czy dostarczenie niezbędnych materiałów pakowych (kartony, taśmy samoprzylepne, tektura falista itp.). Zapraszamy do kontaktu!
Scroll to Top