FLOTA

Nasza flota

Najlepsza flota dostępna na rynku

przeprowadzka firmy warszawa

Wytrzymałe pasy

Do stabilnego mocowania ładunków

Miękkie koce

Do zabezpieczenia przed obiciami

Folie bąbelkowe

I inne akcesoria do ochrony ładunku

Specjalne pasy

Dzięki którym bezpiecznie dowieziemy ładunek

Nasze wyposażenie to funkcjonalne mocowania, doskonałej jakości akcesoria zabezpieczające, mocne pasy transportowe i inne udogodnienia, które sprawiają, że nawet najbardziej wrażliwe materiały pokonają trasę bezpiecznie i bez żadnych uszkodzeń. Wszystko to po, by sprostać wymogom każdej przeprowadzki. Dzięki takiemu przygotowaniu nie boimy się podejmowania nawet najtrudniejszych zleceń.
Doświadczenie

Wykonaliśmy wiele trudnych zleceń

Przewóz antyków, dzieł sztuki, luster, instrumentów, sprzętów przemysłowych – te wszystkie zlecenia mamy już za sobą, a zatem posiadamy swoje know-how. Kluczem do sukcesu jest traktowanie tych obiektów z należytą troską, a także ich optymalne zabezpieczenie. Powierzając nam swój dobytek, możesz zyskać pewność, że bezpiecznie pokona całą trasę, od momentu opuszczenia starego miejsca, aż do ustawienia w nowym lokum.
Atuty

Co możemy przetransportować?

Dzieła sztuki

Rzeźby czy obrazy wymagają użycia specjalistycznych zabezpieczeń, dlatego takim zleceniom nadajemy wyjątkową rangę.

Instrumenty muzyczne

Fortepian czy pianino trzeba przetransportować w całości. Zapewniamy ich ochronę, bez ryzyka dla przyszłego brzmienia.

Meble o dużej wartości

Zabytkowy kredens, a może antyczne biurko? Gwarantujemy bezpieczny przewóz tak kosztowne mebli z należytą ostrożnością.

Przedmioty kruche

Lustra, zastawa szklana i inne elementy wymagające specjalnego traktowania. Powierz nam ten cenny dobytek.

Sefjy

Wyjątkowo ciężkie i trudne do samodzielnego przeniesienia. Dzięki naszym technikom bez problemu trafią w nowe miejsce.
Każdy pojazd dostawczy naszej floty posiada odpowiednie wyposażenie i udogodnienia do przewożenia różnorodnych obiektów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne i problematyczne mogłoby być samodzielne przewiezienie wielkogabarytowych przedmiotów. Nasza oferta to gwarancja bezpieczeństwa, niskich cen i maksymalnej ochrony w transporcie. Dzięki nam Twój dobytek pokona trasę na nowy adres bezpiecznie i bez, chociażby, jednej małej rysy. W przypadku delikatnych obiektów, nasi kierowcy potrafią tak dopasować trasę po stolicy, by była ona wolna od ostrych zakrętów czy nierównych dróg. Bezpieczeństwo Twojego mienia jest dla nas priorytetem, bo wiemy, jak wiele ono może dla Ciebie znaczyć. Niezależnie od tego, czy powierzysz nam dobytek o dużym znaczeniu sentymentalnym, czy drogocenny obiekt, dopełnimy wszelkich starań, by jak najszybciej i najbezpieczniej trafił na Twój nowy adres.
Scroll to Top