TRANSPORT INSTRUMENTÓW

Transport pianin - Warszawa

Specjalnością firmy Transportwawa24 działającej na terenie Warszawy i okolic są nie tylko tanie oraz kompleksowe przeprowadzki, ale również transport fortepianów w Warszawie. Dzięki bardzo dobrej znajomości branży transportowej, zespołowi odpowiednio przeszkolonych pracowników, a także flocie nowoczesnych pojazdów o zróżnicowanej powierzchni załadunkowej ofertę świadczonych przez nas usług rozszerzyliśmy o profesjonalny przewóz fortepianów w Warszawie.

Doskonale wiemy, jak wiele kłopotów może przysporzyć transport instrumentów muzycznych, zwłaszcza tych o niestandardowych kształtach i wielkościach. Zdajemy sobie sprawę, że fortepiany oraz pianina są przedmiotami o dużej wartości materialnej, dlatego ich przewóz organizujemy zawsze z największą starannością, przy uwzględnieniu najmniejszych nawet detali. Dzięki wielu zrealizowanym zamówieniom i dziesiątkom zadowolonych Klientów możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, w tym przeprowadzki oraz przewóz pianin w Warszawie zapewniając bezproblemowy przebieg każdej operacji, bez względu na wielkość przewożonego instrumentu muzycznego.
tani transport mebli warszawa
firmy przeprowadzkowe warszawa

Transport fortepianów na terenie Warszawy

Przygotowana przez nas oferta jest adresowana zarówno do Klientów prywatnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Oznacza to, że transport fortepianów na obszarze Warszawy może nam zlecić praktycznie każdy, komu zależy na sprawnym i jednocześnie w pełni bezpiecznym przewozie pianina w Warszawie. Do tej pory współpracowały z nami nie tylko osoby prywatne, ale także szkoły muzyczne, orkiestry, agencje specjalizujące się w organizacji koncertów itp. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia zawsze staramy się zgromadzić jak najwięcej informacji na temat przewożonego fortepianu czy pianina w Warszawie, aby móc jak najlepiej przygotować się do całego przedsięwzięcia.

W zakres świadczonych przez nas usług transportowych, obejmujących transport instrumentów na terenie Warszawy i okolic, wchodzi przede wszystkim:
  • opracowanie szczegółowego harmonogramu wykonania zlecenia;
  • dostarczenie wszystkich przedmiotów niezbędnych do bezpiecznego przetransportowania fortepianu (specjalne pasy do podnoszenia, folia do ochrony politury, wózek do przesuwania konstrukcji bez ryzyka uszkodzenia posadzki itp.);
  • znoszenie i wnoszenie instrumentu wraz z ustawieniem go w miejscu wskazanym przez Klienta;
  • realizację przewozu przy wykorzystaniu przystosowanego do tego celu samochodu wyposażonego w odpowiednie zabezpieczenia, w tym między innymi w podnoszoną platformę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym zleceniom. Nie stanowi dla nas przeszkody brak windy, wąska klatka schodowa, zniesienie fortepianu z wysokiego piętra czy konieczność wstawienia instrumentu przez okno. Nasi wyspecjalizowani pracownicy doskonale radzą sobie z wszelkimi utrudnieniami, gwarantując bezpieczny i zarazem terminowy transport w ustalone miejsce na terenie Warszawy. Na życzenie jesteśmy w stanie przewieźć instrument w dowolny region Polski, a nawet za granicę. W takich przypadkach koszty usługi zwykle są wyższe niż w przypadku lokalnych przeprowadzek, a wycena jest sporządzana indywidualnie, po dokładnym zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami zlecenia.

Transport instrumentów muzycznych: pianin i fortepianów

Jako rzetelna firma, świadcząca profesjonalne usługi transportowe, dysponujemy nie tylko kadrą doświadczonych pracowników, ale także wysokiej klasy sprzętem przystosowanym do przewozu instrumentów muzycznych, takich jak pianino, czy fortepian. Dzięki temu bez większych problemów możemy przetransportować ważący ok. 300 kilogramów przedmiot, dając równocześnie gwarancję, że zostanie on dowieziony w wyznaczone miejsce cały i bez żadnych uszkodzeń. Co więcej, do tej pory realizowaliśmy zlecenia nie tylko w okresie letnim, ale także zimowym. Dlatego jesteśmy w pełni świadomi, że przed wyniesieniem instrumentu na zewnątrz należy zadbać o stopniowe wychłodzenie pomieszczenia, w którym się on znajduje, aby nie doszło do zbyt dużej różnicy temperatury. Nieumiejętne potraktowanie sprzętu może bowiem spowodować uszkodzenie strun, płyty rezonansowej, mechanizmu tłumikowego itp.

Cena transportu pianin i fortepianów w Warszawie jest uzależniona od wielu czynników. Na koszty realizacji całej usługi składają się między innymi:
  • trasa przejazdu (ilość km od miejsca początkowego do docelowego),
  • ciężar instrumentu,
  • obecność windy w budynku, możliwość skorzystania z podjazdu,
  • dostęp do strefy komunikacji i klatki schodowej.

Dlaczego warto powierzyć transport pianina w Warszawie naszej firmie?

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy specjalizującej się w transporcie pianin i fortepianów na terenie Warszawy, doskonale trafiliście. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy, profesjonalny sprzęt, a także dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół operacji sprawiają, że przewóz instrumentu z Transportwawa24 odbywa się sprawnie i bez żadnych problemów. Dla naszej ekipy nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, dlatego jesteśmy w stanie przetransportować duży i ciężki fortepian w Warszawie w wyznaczone miejsce, gwarantując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa przewożonego przedmiotu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy instrument przekazywany w nasze ręce. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane transportem pianin, fortepianów, rzeźb, a także wielu innych przedmiotów o niestandardowych rozmiarach.
Scroll to Top